NK Vrlovka - NK Radnik

21.03.2010 u 17:15
igralište NK Vrlovke u Kamanju

Picture

NK Radnik u nedjelju 21.03.2010 gostuje kod momčadi NK Vrlovka u večernjem terimnu na prijateljskom ogledu i zadnjoj probi prije samoga početka prvenstva. Momčad je dana 19.03.2010 odradila svoj zadnji trening prije tog prijateljskog susreta, te prema najavama trenera to će biti glavni pokazatelj spremnosti momčadi radnika za nastavak u proljetnom dijelu prvenstva. Na trenigu je bilo prisutno 16 igrača.

Okupljanje igrača NK Radnika za polazak je na parkiralištu robne kuće karlovčanka u 16:00

ODIGRAN SUSRET - NK Vrlovka - NK Radnik ( 1:1 )

Susret između NK Vrlovka - NK Radnik odigran je 21.03.2010 u večernjem terminu. NK Vrlovka nastupila je sa selekcijom juniori u ovom prijateljskom ogledu.Prva prijateljska utakmica NK Radnika ukazala je na predstojeće mogučnosti momčadi za nastavak proljetnog dijela prvenstva. U prvih 15 minuta momčad radnika je djelovala nepovezano, te su igrači vrlovke u doslovnom smilu te riječi nadigrali trkom i idejama o približavanju na gol radnika, no na sreću na tome je i sve ostalo, sredinom prvog poluvremena igrači radnika uspostavljaju ravnotežu i preuzimaju nešto veći postotak dominacije u konkretnim prilika te tako u poziciju za gol i udarce na gol upućuju Lugar Saša, Ravbar Sandi dva puta. Radnik preko bokova dolazi u prilike, no završni pass nije točan sve do 42 minute kada Pekić Predrag odigrava par pass-eva na lijevoj strani, upošljava novopridošlog igrača veznjaka Benića koji mu vraća povratnu loptu te Pekić sa 5 metara desnom nogom posprema loptu iza golmanovih leđa u lijevi donji kut. Pred sam kraj poluvremena igrači NK Vrlovke na grešku Lugara na sredini terena uzimaju loptu i upošljavaju lijevi bok, te nesmotrenošću obrane uspijevaju sretno ugurati loptu u gornji desni golmanov kut.Sa rezultatom 1:1 završava prvo poluvrijeme. U drugu poluvrijeme ulazi se dosta agresivnije te se i stvaraju prilike, te tako u 50 minuti Pekić s lijeve strane lijepo upošljava Lugara koji sa 18 metara upućuje udarac nedaleko desne vratnice. Trener iz igre mijenja Ariana Shmitza i umjesto njega ulazi Bekan, isto tako Ferenčak izlazi i ulazi Pavlinac. Do kraje sureta treba spomenuti prilike Benića, Bekana, i Lugara čiji udarci nisu završili u mreži domaće momčadi, te ujedno 2 udaraca glavom iz kornera i jednog slobodnog udarca, koji opet završavaju pored gola. Iz igre su izašli još Pekić, Ravbar, Stilinović a na njihove pozicije ušla braća Đorđevski i Dizdar.
Momčad vrlovke je 10-ak minuta prije kraja zbog gubitka koncentracije gostujuće obrane uspjela opet sretno zaprijetiti te pogoditi stativu, na sreću rezultat se ne mijenja i ovaj susret ostaje neodlučen.

Nastupili su: Božić (Pratnamer 60), Ferenčak (Pavlinac 45), Gačeša, Vrban, Stilinović (DIzdar 60),
Malobabić, Schmitz, (Bekan 45), Lugar, Benić, Pekić (Đorđevski1 75), Ravbar (Đorđevski2 75)