NK RADNIK - NK KORANA
Rezultat - 2:2 (1:1)
17.04.2010.

Sastav: Benic Ravbar Pekic Turkalj Malobabić Lugar Stilinović Vrban Bekan Ferenčak i Bozić.

3 min - Bozic brani 1 na 1
7 min - opsada gola, Bozic brani 2 puta
10 min - Pekic izbjegava ofsajd , ali lose ubacuje i pocinje pizditi
13 min - GOL! duga lopta za Benica, prvo promasuje 1 na 1 , ali iz popravnog zabija, 1:0
16 min - zuti Korana br 9 mislim
16 min - Sandi iz slobodnog sa 30 m dobro puca
18 min - Ruka Turkalja u 16 m, nitko ne vidi
25 min - Korana bombardira, ali udarac sa 25 m odlazi u kukuruzu
26 min - GOL! Igrač Korane br 11 dobiva loptu kojom je izbačena obrana Radnika i sam izlazi pred Bozica i plasira loptu u gol, 1:1
40 min - dosadno do sad, prodor Korane po lijevoj strani, i ubacivanje i sut iz poluvoleja, koji odlazi pokraj gola
43min - Benic prima dugu loptu, pretrcava igraca no puca pravo golmanu u ruke
44 min - nedosudjen penal za Koranu, vrlo sumnjivo
45 min - velika prilika za Koranu, lopta nekako dolazi do igraca Korane i on pogadja precku
POLUVRIJEME, gledatelja CCA. 40
46 min-GOL! Taman dolazim sa poluvremena iz Kaline i vidim samog covijeka pred golom Radnika, koji zabija loptu u gornji lijevi kut gola, 1:2 za Koranu
48 min - zuti Misel, ruka namjerna
51 min - odbitak iz kornera Lugar puca pored gola
53 min - dobar sut Korane sa 20-tak m, Bozic brani i odbija u korner
56 min - prigovori pomocnom sucu, Lugar zuti, zbog tog se nastavljaju prigovori i Benic dobiva crveni
65 min - Lugar ulazi u 16 m i rusi ga se s ledja, penal, Sandi puca
66 min - GOL! bomba Sandija sa 11 m, 2:2
68 min - bespotrebni start na Pekica, trebalo bit najmanje zuti, ali nista
73min - Korana br9 zuti i prigovor
75min - Lampa iz Korane prolazi pola terena, dodaje i lopta prohujala pokraj stative
76 min - zuti srki, faul
77 min - Điz umjesto Turkalja
82 min - Arijan umjesto Sandija, povlacenje , Lugar na spicu
85 min - Gordan umjesto Bozica, zamjena golmana
87 min - Bunker Radnika, panika
88 min - crkla mi penkala, tako da nisam mogao zapisivati dalje, al uglavnom do kraja se Radnik grčevito brani, Korana imala još jednu stopostotnu priliku, ubacivanje na glavu s desne strane i čovjek neometan puca malo iznad prečke.

Malo o utakmici. Lugar je jaaako bio ljut na suđenje, a ja to valjda nisam primjetio toliko sa strane, ili sam naviknut na to. U ocjene se ne bih upuštao, jer su svi bili tu negdje ovu utakmicu i svima bi dao podjednaku ocjenu. Jedino bi možda Božića istaknuo jer je stvarno opet izvrsno branio, a i ovaj Benić mi se jako sviđa ko igrač, al si je sam kriv za crveni. Feki nije baš bio na visini svog zadatka, a Stili je bio klasično nezainteresiran, kako samo on to zna bit.
Nisam htio pisat onako klasični sastavak, već sam ostavio ovako kako sam napisao u subotu.
Jedino me smeta zadovoljavanje sa jednim bodom. Jest da se igralo protiv klubova koji su više na ljestvici, jest da se protiv Korane igralo sa igračem manje, ali je u obje utakmice zatvarana utakmica uvođenjem defanzivaca i to je skoro koštalo tog jednog boda. A mogli su i obje odigrat muški, napadački do kraja i vjerujem da bi barem u jednoj odnijeli sva 3 boda. Da su i drugu izgubili zbog te napadačke igre do kraja, opet bi osvojili bod više nego ovako. No dobro je, tri utakmice bez poraza, to se nije dogodilo valjda od one 2005. kad su imali stopostotni učinak.
I još nešto. Ova utakmica mi je bila najgora za gledat Radnika uopće ove sezone. Ne znam da li je tome razlog sunce koje je pičilo u oči cijelo vrijeme, to šta je bilo pun kurac onih Koraninih gledatelja, šta smo iz ovog dijela Gaze bili samo Ljubo M. i ja pa nije zajebancija bila dobra, ili .......
Od sljedeće sezone igrat svaku utakmicu ko ove tri i bit će tu i vrha tablice...